Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/23/0017
OBOWIĄZKI:
obróbka metalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia operator- pracownik maszyn CNC-tokarz, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy maszynach CNC do obróbki metali.

Miejsce pracy:

Olkusz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

Tokarz w metalu

Obsługa tokarki, toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, toczenie wszelkiego rodzaju gwintów, wykonywanie sprawdzianów gwintowych wewnętrznych i zewnętrznych, czytanie złożonych rysunków technicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Tokarz

prace tokarsko-ślusarskie i pomocnicze na produkcji możliwość pracy na 1/2 etatu doświadczenie w zawodzie tokarz dyspozycyjność

Data publikacji: 2023-01-30

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Tokarz w metalu

Obsługa tokarki, toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, toczenie wszelkiego rodzaju gwintów, wykonywanie sprawdzianów gwintowych wewnętrznych i zewnętrznych, czytanie złożonych rysunków technicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Data publikacji: 2023-01-12

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa