Technolog ocynkowni

Firma Dumat działa nieprzerwanie od 1991 r. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice
Zadania:
  • wsparcie techniczne przy budowie ocynkowni ogniowej;
  • nadzór nad prawidłowością i dobór parametrów procesu cynkowania;
  • analiza i uzupełnianie składu kąpieli galwanicznych;
  • szkolenie pracowników zakładu z prawidłowego procesu cynkowania;
  • prowadzenie badań korozyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe chemiczne);
  • min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczna wiedza za zakresu cynkowania ogniowego;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.