Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik administracji
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/2832
OBOWIĄZKI:
Technik administracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespoledobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, umiejętność szybkiego uczenia sięobsługa urządzeń biurowych, podstawowa znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Specjalista ds. rozliczeń i administracji

Opis stanowiska: prowadzenie oraz aktualizacja raportów oraz zestawień wagonowych; sporządzanie i ewidencjonowanie zamówień; ewidencja, monitorowanie oraz raportowanie kosztów utrzymania wagonów; ewidencja dokumentów księgowych związanych z naprawami...

Data publikacji: dzisiaj

Firma: CTL Logistics

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Technik administracji

Archiwizacja dokumentacji geodezyjnej; konwersja dokumentów z postaci analogowej do postaci elektronicznej; obsługa wniosków o wydanie dokumentacji archiwalnej z zasobu geodezyjnego i kartograficznegio; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Data publikacji: 2023-02-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Staż - specjalista ds. administracji

- przygotowanie dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami i wytycznymi przełożonego;- wsparcie procesów administracyjnych;- przekazywanie korespondencji;- zapoznanie ze specyfikacją pracy firmy w różnych działach;- zapoznanie z obowiązującymi...

Data publikacji: 2023-02-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów