Tartacznik

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Tartacznik
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0083
OBOWIĄZKI:
- Naprawa palet. Produkcja palet.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + inne lokalizacje na terenie Katowic według zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Podobne oferty

Robotnik gospodarczy

wg programu stażu w godz. 07.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Lokalizacja: śląskie / Łazy

Pracownik gospodarczy

prace gospodarcze

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Lokalizacja: małopolskie / Miechów

Pracownik gospodarczy

Prace porządkowe i konserwatorskie, drobne naprawy, przewożenie wózkiem widłowym przedmiotów o dużych gabarytach w celach porządkowych. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa