Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/23/0022
OBOWIĄZKI:
Stylizacja paznokci, utrzymanie salonu kosmetycznego w czystości, obsługa urządzeń do stylizacji, obsługa kasy fiskalnej i terminalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Podobne oferty

Kosmetyczka

pielęgnacyjne zabiegi na twarz,obsługa sprzętu kosmetycznego ,manicure,pedicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kosmetolog Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: kosmetolog Wymagania inne: kursy,szkolenia

Data publikacji: 2023-01-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Specjalista pielęgnacji dłoni

Zmywanie i nakładanie lakieru, skracanie i opiłowanie paznokci, zmiękczanie, natłuszczanie i usuwanie naskórka z paznokci, usuwanie zgrubiałego i przerośniętego naskórka odpowiednimi narzędziami, nakładanie żelu, stylizacja paznokci. Wymagania konieczne:...

Data publikacji: 2023-01-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Kosmetyczka

Stylizacja paznokci: - manicure,- pedicure.Zabiegi kosmetyczne:- zabiegi na twarz,- zabiegi na ciało,- makijaż,- masaż,- depilacja.- przygotowanie stanowiska pracy,- sprzątanie, sterylizacja narzędzi i przyborów kosmetycznych. Wymagania konieczne:...

Data publikacji: 2023-01-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza