Staż - pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1025
OBOWIĄZKI:

odkurzanie, mycie, pastowanie podłóg; Wycieranie kurzy na powierzchniach użytkowych( sprzęt komputerowy, biurka, szafki );Utrzymanie czystości w miejscach trudno dostępnych (kaloryfery, karnisze, żaluzje, rolety); mycie okien i parapetów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: osoba w dobrej kondycji fizycznej

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie