Staż - pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1145
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie bezpośredniej działalności dydaktycznej na kursach specjalistycznych, organizowanych przez inne insytucje szkoleniowe;- organizowanie szkoleń, konsultacji ze słuchaczami w zakresie reprezentowanej specjalizacji i wg ustalonych indywidualnych potrzeb, dla różnych grup zawodowych;- prowadzenie prac zw. z szeroko pojętą orientacją zawodową w swojej specjalności, opracowywanie programów szkoleń;- gromadzenie i upowszechnianie różnego typu informacji pedagogicznych, merytorycznych i organizacyjnych, gromadzenie i udostępnianie słuchaczom materiałów metodycznych i merytorycznych oraz pomocy dydaktycznych;- opracowywanie koncepcji i propozycji kierunków kształcenia i doskonalenia pracy dydaktyczno-wychowawczej w placówce organizującej działalność szkoleniową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczne
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: umiejętności pedagogiczne i trenerskie

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie