Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/18/1313
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Podobne oferty

Staż - sprzedawca

obsługa klienta, obsługA kasy fiskalnej i czytników kart płatniczych;monitorowanie stanów zapasówi towarów;pomoc nabywcy przy wyborze towaru;metkowanie produktów sprawdzanie towarów pod względem jakościowym i ilościowym;właściwa ekspozycja towarów;...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Sprzedawca / zastępca kierownika

Doradca klienta, sprzedaż detaliczna przyjęcia towaru

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Sprzedawca - kucharz

przygotowywanie i sprzedaż potraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy oraz samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska lub...

Data publikacji: 2022-11-28