Sprzedawca - kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/23/0029
OBOWIĄZKI:
wykładanie towaru na półki, dbanie o czystość stanowiska pracy, obsługa klienta i kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

Sprzedawca

wg programu stażustaż w godz: 10-18 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Sprzedawca

sprzedaż kanapek,napoi gorących i zimnych,obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Sprzedawca

wycena towaru, obsługa klienta, sprzedaż stacjonarna oraz internetowa, skup oraz sprzedaż walut Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagania: podstawowa obsługa komputera.

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Lokalizacja: śląskie / Chorzów