Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/22/2787
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych./OFERTA PRACY Z GCP KONIECPOL/Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

konieczne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Koniecpol


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Sprzątaczka biurowa

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz sanitariatów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Sprzątaczka

Sprzątanie pomieszczeń biurowych. /OFERTA PRACY Z GCP KONIECPOL/ Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Wymagania inne: konieczne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Koniecpol

Pracownik utrzymania czystości

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I PRODUKCYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa