Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/2849
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie administracji, przychodni lekarskich itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania inne:

Osoby bez uczuleń np. na środki chemiczne

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Sprzątanie Codziennie: - zamiatanie, odkurzanie sali, ścieranie kurzu ( na mokro) ze sprzętu, zabawek, pomocy dydaktycznych, parapetów, półek, mycie umywalek, sedesów ( wanny, brodzika ) wraz z glazurą z użyciem środków dezynfekujących, sprzątanie pomocy...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Sprzątaczka biurowa

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz sanitariatów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Sprzątająca/y

Sprzątanie klatek schodowych, korytarzy, piwnic, strychów w budynkach mieszkalnych;Sprzątanie terenów zewnętrznych przyległych do obsługiwanych posesji;Odśnieżanie, zabezpieczenie antypoślizgowe chodników/dróg osiedlowych podczas występowania śliskości...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa