Specjalista pielęgnacji dłoni

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/23/0045
OBOWIĄZKI:
Zmywanie i nakładanie lakieru, skracanie i opiłowanie paznokci, zmiękczanie, natłuszczanie i usuwanie naskórka z paznokci, usuwanie zgrubiałego i przerośniętego naskórka odpowiednimi narzędziami, nakładanie żelu, stylizacja paznokci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na stanowisku specjalista ds. pielęgnacji dłoni, kursy z teorii i praktyki manikiurzystka.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej