Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/0074
OBOWIĄZKI:
tworzenie baz klientów, opracowywanie planów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

s

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Podobne oferty

Communications Marketing Expert

Opracowanie i redakcja treści (artykuły branżowe, publikacje eksperckie, case studies, raporty, komunikacja wewnętrzna do sieci sprzedaży – konkursy, wydarzenia specjalne) Przygotowanie atrakcyjnego i angażującego contentu dostosowanego do kanału...

Data publikacji: 2023-01-21

Firma: Orange Polska S.A.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Data publikacji: 2023-01-05