Specjalista do spraw logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/2752
OBOWIĄZKI:

utrzymywanie i kontrolowanie poziomu zapasów;koordynowanie i realizowanie procesów zaopatrzenia,magazynowania i dystrybucji,sporzadzanie dokumentacji procesów logistycznych,koordynowanie procesów transportowych,analizowanie i kontrolowanie kosztów logistycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA, KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie