Spawacz 135 / Monter konstrukcji stalowych

Ogłoszenie numer: 7493235, z dnia 2022-09-26

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Spawanie i montaż konstrukcji stalowych,
  • Prace ślusarskie,
  • Mile widziani obywatele Ukrainy,
  • Załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne.

Wymagania

  • Uprawnienia ponadpodstawowe MAG 135,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Dyspozycyjność - gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
  • Praktyka w zawodzie.
  • Zatrudnimy również do przyuczenia

Oferujemy

  • Możliwość zakwaterowania,
  • Duże perspektywy rozwoju zawodowego,
  • Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.