Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sortowacz
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/0082
OBOWIĄZKI:
Sortowanie paczek nadawanych; Ustawienie wózków platformowych; Identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania/składowania. Praca fizyczna, stojąca. Praca w godzinach 02:00 - 10:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący; Język ukraiński wytłumaczenie: J.ukraiński jest wymagany do komunikacji na miejscu wykonywania pracy, większa część zespołu jest ukraińsko-języczna i nasi brygadziści też, przez to wymagamy podstawowego poziomu znajomości, żeby ułatwić komunikację i pracę pracownikowi.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu