Sortowacz surowców wtórnych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sortowacz surowców wtórnych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0083
OBOWIĄZKI:
segregacja 12 frakcji odpadów komunalnych m.in. makulatura, szkoło, pet, stal, folia, aluminium, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wymagana sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Sortowacz

sortowanie paczek nadawanych, ustawienie wózków platformowych, identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania, składowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: mazowieckie / Łazy

Sortowacz surowców wtórnych

segregacja 12 frakcji odpadów komunalnych m.in. makulatura, szkoło, pet, stal, folia, aluminium, itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wymagana sprawność fizyczna

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Prasowaczka ręczna

Prasowanie wyrobów gotowych Wymagania konieczne: Zawód: Prasowaczka ręczna (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie podstwowe, doświadczenie min. 1 rok.

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Lokalizacja: lubelskie / Łazy