Sekretarka - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/1264
OBOWIĄZKI:

obsługa sekretariatu Poradni Psychologiczno-Pedgaogicznej, m.in. wyznaczanie terminów spotkań, pisanie opinii i orzeczeń, bieżące prowadzenei dokumentacji, obsługa poczty elektronicznej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MS OFFICE

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie