Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0935
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie terenu wokół budynku - koszenie, grabienie, liści, odśnieżanie, zamiatanie itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 752,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Podobne oferty

Robotnik gospodarczy

wg programu stażu staż w godz: 14:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Staż - robotnik gospodarczy

- utrzymanie terenu szpitala w czystości; - dbanie o utrzymanie ładu i porzadku w budynku i na terenie należącym do szpitala, dróg dojazdowych, chodników, schodów, terenów zielonych; - obsługa kosiarki spalinowej; - koszenie trawy, przycinanie krzewów, w...

Data publikacji: 2022-11-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Sortowacz

sortowanie paczek nadawanych, ustawienie wózków platformowych, identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania, składowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Data publikacji: 2022-11-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: mazowieckie / Łazy