Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Wolbrom
Numer: StPr/22/1345
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Mile widziane czeladnik w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budowie. Praca teren kraju wg. zleceń.

Miejsce pracy:

Wolbrom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

Pracownik ogólnobudowlany

Prace wykończeniowe: malowanie, tapetowanie, szpachlowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe przy pracach wykończeniowych,...

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Lokalizacja: śląskie / Strzebiń

Prace interwencyjne - robotnik budowlany(uzupełnienie umowy 15/2022)

proste prace montażowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy

Data publikacji: 2022-11-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Robotnik budowlany

piaskowanie, zbrojenie, szalowanie, deskowanie, prace ogólnobudowlane, tynkowanie, murowanie, spawanie, wyburzenia, montaż rusztowań, praca na terenie: Sosnowiec, Korwinów, Żarki - Letnisko, Myszków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Data publikacji: 2022-11-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec