Referent - dział ekonomiczny i organizacyjny - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/23/0027
OBOWIĄZKI:
przygotowanie raportów, analiz w zakresie sprzedaży i kosztów, opracowanie prezentacji raportów i analiz, przygotowanie planów sprzedazy i kosztów, kalkulacji robocizny i produktu, prowadzenie dokumentacji z posiedzeń organów spółki, opracownaie regulaminów, instrukcji i zarządzeń wewnętrznych spółki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MS OFFICE
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU POWER POINT
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU EXCEL
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

znajomość ogólnych zasad rachunkowości i księgowości

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie