Przedstawiciel handlowy

Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: 53/9/2022
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie klientów, dokumentacja, raportowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Częstochowa

Podobne oferty

Sprzedawca / Handlowiec z doświadczeniem

Piszemy do Ciebie, bo jesteś DOBRYM wręcz ŚWIETNYM sprzedawcą/handlowcem. Mało tego - czujesz z tego FRAJDĘ. Poszukujemy Cię już od jakiegoś czasu, więc spotkajmy się byś mógł pochwalić się swoimi wynikami. Wierzymy, że nam zaimponują i...

Data publikacji: wczoraj

Firma: 4 Leaders

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Aktywne telefoniczne pozyskiwanie klientów zagranicznych we języku perskim, współpraca z działem logistyki, budowanie trwałych relacji z klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy, prezentacje i wprowadzanie nowości produktowych. Praca na jedną zmianę od 08:00...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Przedstawiciel Handlowy

nawiązywanie relacji handlowych, nastawienie na realizację celów sprzedażowych. znajomość techniki sprzedaży, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność, mile widziana podstawowa...

Firma: Bowim S.A.

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec