Praktykant / Praktykantka - Budowa drogi S1

miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza
Twoje przyszłe zadania:
  • Obsługa bieżąca sekcji mostowej
  • Wykonywanie zadań pod okiem Opiekuna Praktyk
Oczekujemy od Ciebie:
  • Studiów na kierunku budownictwo
  • Dyspozycyjności
  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu przydzielonych zadań i obowiązków
  • Podstawowej wiedzy o procesach realizacji robót budowlanych
  • Dużej chęci do zdobywania wiedzy technicznej
  • Zaangażowania
Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycjew sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznegoi infrastrukturalnego.