Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Mstów
Numer: StPr/22/2799
OBOWIĄZKI:

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Mstów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Sprzątaczka

Sprzątanie budynków mieszkalnych oraz terenów zewnętrznych.Umowa zlecenie przewiduje przepracowanie 105 godzin miesięcznie ze stawką 22,80 zł/godzinę. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Data publikacji: 2023-01-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Sprzątacz pojazdów

sprzątanie ręczne lub z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń wnętrza pojazdów osobowych, praca w godzinach 8.00-16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: sumienność, dokładność

Data publikacji: 2023-01-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Sprzątaczka biurowa

Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz sanitariatów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Data publikacji: 2023-01-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów