Pracownik sklepu medycznego

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1061
OBOWIĄZKI:
sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, rozliczanie wniosków z NFZ, prowadzenie dokumentacji, kontakty ze środowiskiem medycznym (lekarze, fizjoterapeuci), wykonywanie i dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych, dbałośc o czystość i prawidłową ekspozycję towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

oferta w ramach projektu POWER przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia, pracodawca deklaruje przyuczenie do pracy na stanowisku

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej