Pracownik serwisu sprzątającego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik serwisu sprzątającego
Miejsce pracy: Przyrów
Numer: StPr/23/0023
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie biurowca (zaplecze budowy biurowca) oferta z GCP Koniecpol
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Przyrów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Pracownik serwisu i montażu

montaż, naprawa, konserwacja, kalibracja, wzorcowanie, udział w legalizacji wag przemysłowych, praca na terenie Sosnowca oraz obszar kraju w granicach RP. praca w godzinach 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo...

Data publikacji: 2023-01-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Pomocnik serwisanta z obsługą klienta

podstawowe naprawy pojazdów, obsługa klienta, wulkanizacje, czyszczenie aut po naprawie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie, osoba do przyuczenia

Data publikacji: 2023-01-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec