Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0698
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

• rozładunek i załadunek transporterów z kurczakami; • utrzymanie należytej czystości pojemników; • zawieszanie tuszek na zautomatyzowanej linii produkcyjnej; • inne niezbędne czynności; Wymagania konieczne: Uprawnienia: Badania Sanepidu Wymagania...

Data publikacji: 2023-02-06

Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Gradowanie, prace manualne, prace porządkowe na magazynie, obsługa ksera, skanera, kompletacja dokumentów, realizowanie planów produkcyjnych, dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości materiału. Praca w godzinach 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

konfekcjonowanie tkanin - cięcie, szycie, zgrzewanie, docinanie profilii, kompletacja i montaż wyrobu gotowego, kontrola jakości wyrobu gotowego, praca w godzinach 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Data publikacji: 2023-02-05

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec