Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/23/0035
OBOWIĄZKI:
Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej. Dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu. Docelowo, w miarę prowadzonego stabilnego procesu szkolenia i wdrażania - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych. Praca w systemie 4 - brygadowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00 oraz 22.00-6.00. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, umiejętności manualne, umiejętność pracy w grupie, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, gotowośc do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (koszty pokrywa pracodawca). Możliwość przeszkolenia dla osób, które nigdy nie pracowały na produkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, umiejętności manualne, umiejętność pracy w grupie, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, gotowośc do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (koszty pokrywa pracodawca).

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich