Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0760
OBOWIĄZKI:

praca odbywać się będzie na produkcji i polegać będzie na rozbiorze mięsa drobiowego i układaniu kebaba. Dodatkowe informacje: Praca w godzinach 7:00-15:00 również w dni wolne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

umiejętność : rozbiór mięsa drobiowego umiejętność : układanie kebaba

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach