Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/22/2749
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji; Pakowanie gotowych wyrobów/butelki plastikowe itp./ Oferta z GCP Koniecpol/GIEŁDA PRACY 09.12.2022 GODZ.09:30/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

zręczność, umiejętności manualne, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie