Pracownik produkcji / pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/0001
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI/ PAKOWACZ będzie odpowiedzialna za wspomaganie produkcji części elektroniki drobnej oraz większych elementów stosowanych w urządzeniach elektronicznych lub mechanicznych, za pakowanie oraz za utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.Praca z ogólnie przyjętymi zasadami przepisów BHP i organizacji pracy.Wynagrodzenie godzinowe brutto.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

praca od poniedziałku do niedzieli, w systemie 8 godzinnym lub 12 godzinnym, przeciętnie 40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny, wymagamy pełnej dyspozycyjności, gdyż praca może się zakończyć w późnych godzinach nocnych tj. 1:00 - 3:00, dojazd do miejsca pracy na koszt pracownika.Miejsce wykonywania pracy : 41-218 Sosnowiec, ul Jedności 46 oraz teren całego kraju w zależności od zleceń.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu