Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Miejsce pracy: Strzebiń
Numer: StPr/22/0777
OBOWIĄZKI:
Prace wykończeniowe: malowanie, tapetowanie, szpachlowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe przy pracach wykończeniowych, może być osoba do przyuczenia zawodu. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Oferta pracy skierowana także dla obywateli Ukrainy - wymagana jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym. Miejsce pracy zależne od miejsca zlecenia. Jeżeli praca jest w delegacji, pracodawca zapewnia pracownikowi zakwaterowanie i wyżywienie.

Miejsce pracy:

Strzebiń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu