Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0079
OBOWIĄZKI:
ochrona obiektu, obsługa monitoringu, obchody obiektu, kontrola ruchu na obiekcie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Podobne oferty

Pracownik ochrony

ochrona kopalń w Siemianowicach Śląskich, Ruda Śląska, Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: podstawowa znajomość obsługi komputera

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Pracownik ochrony fizycznej

Kontrola ruchu osobowego i materiałowego chronionego obiektu; dokonywanie patrolu w granicach chronionego obiektu, nie wpuszczanie na teren chroniony osób postronnych bez wymaganych uprawnień, prowadzenie stosownej dokumentacji, wystawianie przepustek dla osób...

Data publikacji: 2023-02-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Pracownik ochrony fizycznej

ochrona obiektu, obsługa mo Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: p

Data publikacji: 2023-01-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Lokalizacja: śląskie / Katowice