Pracownik działu zaopatrzenia

Ogłoszenie numer: 7430103, z dnia 2022-09-06

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Samodzielne stanowisko zamówień i zakupów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w zaopatrzeniu

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku