Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/23/0071
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie korespondencji, przyjmowanie i obsługa interesaantów, obsługiwanie urządzeń biurowych, udzielanie informacji, przyjmowanie zgłoszeń, sporzadzanie pism i odpowiedzi, porządkowanie dokumentacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

samodzielność

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Podobne oferty

Staż - pracownik biurowy

- pisanie pism;- rozmowy telefoniczne z klientem;- zbieranie i przygotowywanie ofert;- współpraca z kontrahentami;- archiwizacja dokumentów;- przygotowanie dokumentów na zebranie WM;- obsługa programów komputerowych; Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Pracownik biurowy

Obsługa klienta stacjonarnie i telefonicznie w biurze podróży, przygotowanie ofert oraz dokumentów podróży; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Pracownik biurowy

Praca administracyjno-biurowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie lub wyższe

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry