Pracownik biurowy/ staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pracownik biurowy/ staż
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/23/0050
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie produktów do sklepu internetowego, obsługa sklepu internetowego, przygotowywanie paczek do wysyłki, układanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA


Wymagania inne:

obsługa internetu i komputera

Miejsce pracy:

Trzebinia


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

Pracownik administracyjno-biurowy

obsługa dedykowanego programu komputerowego magazynowo-sprzedażowego oraz procesów wystawiania dokumentów i obsługi klienta. Uwaga! Praca 3 zmianowa / 5 dni w tygodniu wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera i pakietu Office, znajomość obsługi...

Data publikacji: dzisiaj

Firma: Bowim S.A.

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Technik prac biurowych

Odbieranie telefonów; porządkowanie dokumentów; obsługa drukarki, skanera; sporzadzanie kalkulacji ubezpieczeniowych; utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie min....

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Pracownik biurowy

-kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym-numerowanie dowodów księgowych-sporządzanie zleconych dowodów księgowych-obsługa urządzeń biurowych-przygotowanie korespondencji (poczta wychodząca)-nadzór nad dokumentami z którymi pracownik ma...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza