Pracownik administracyjny (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik administracyjny (staż)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0331
OBOWIĄZKI:

Dla każdego stanowiska odrębny program stażu. W załączniku.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe,

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Podobne oferty

Technik administracji

Prowadzenie spraw kancelaryjno-administracyjnych; przygotowanie dokumentów do archiwizacji; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie lub wyższe

Data publikacji: 2022-11-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Documentation Specialist

Inviting applications for the role of Documentation Specialist - hybrid work from Katowice. Job description: Shipping documentation collection; Sharing digital & paper documents with client; Ensuring Documents are ready in timely manner; Ensuring storage of...

Data publikacji: 2022-11-24

Firma: Genpact PL

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Technik administracji

Obsługa kancelaryjno-techniczna kancelarii; wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentów wydziału; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Data publikacji: 2022-11-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry