Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Łazy
Numer: StPr/23/0056
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze przy stolarzu i inne prace porządkowe zlecone przez pracodawcę, kontakt z kontrahentami pochodzenia ukraińskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Łazy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Podobne oferty

Pomocnik stolarza

prace pomocnicze przy stolarzu i inne prace porządkowe zlecone przez pracodawcę, kontakt z kontrahentami pochodzenia ukraińskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Data publikacji: 2023-02-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Lokalizacja: mazowieckie / Łazy

Stolarz

produkcja mebli za pomocą narzędzi, maszyn i urządzeń, składanie i montaż mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja: małopolskie / Chrzanów

Stolarz

produkcja mebli za pomocą narzędzi, maszyn i urządzeń, składanie i montaż mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Data publikacji: 2023-01-14

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja: małopolskie / Chrzanów