Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/23/0017
OBOWIĄZKI:
podstawowy zakres prac na stanowisku pomocy kuchennej, wynikający z bieżących potrzeb, przygotowanie rozbitych mięs do dalszej obróbki
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doswiadczenie zawodowe mile widziane, uprawnienia mile widziane

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Podobne oferty

Pomoc kuchenna

polegający na pomocy w przygotowaniu posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD...

Data publikacji: 2023-01-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Pomoc kuchenna

- pomoc przy przygotowywaniu posiłków, - zmywanie naczyń,- wykonywanie czynności porządkowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Data publikacji: 2023-01-14

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec