Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/1274
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy przygotowywaniu posiłków, - zmywanie naczyń,- wykonywanie czynności porządkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Podobne oferty

Pomoc kuchenna

-wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych, które są używane przez kucharza do sporządzania posiłkow- utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz zmechanizowanego sprzętu, mebli oraz...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Pomoc kuchenna

- pomoc przy przygotowywaniu posiłków, - zmywanie naczyń,- wykonywanie czynności porządkowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Pomoc kuchenna

polegający na pomocy w przygotowaniu posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD...

Data publikacji: 2023-01-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec