Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0667
OBOWIĄZKI:

FP - nauka obróbki wstępnej warzyw, - przyrządzanie surówek, - obróbka mięsa, porcjowanie miesa, - nauka przyrządzania dań mięsnych wg receptur - nauka gotowania zup i sosów, - obsługa urządzeń gastronomicznych, - praca w systemie HACCAP - nauka gotowania dań od surowca do gotowego posiłku

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej