Opiekun osób starszych

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1279
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie w czystości pomieszczenia w którym przebywa podopieczny,czynności pielęgnacyjne podopiecznego , dokonywanie zakupów dla podopiecznego , przygotowanie posiłków , karmienie podopiecznego, czynności administracyjne w imieniu podopiecznego np.opłacenie czynszu i media, aktywowanie podopiecznego poprzez spacery lub czasie czytanie i gry planszowe w wolnym czasie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: organizacja pracy własnej
Uprawnienia: komunikatywność i wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany - w przypadku cudzoziemca

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie