Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Koziegłowy
Numer: StPr/22/0880
OBOWIĄZKI:
obsługa wytłaczarki stożkowej seria SJSZ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Koziegłowy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Podobne oferty

Operator Obrabiarki Sterowanej Numerycznie

Opis stanowiska: obsługa maszyn CNC, dobór narzędzi do obróbki, pomiar narzędziami, wprowadzanie korekt do programu, dobór parametrów skrawania, przygotowanie programu do obróbki, wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym, prowadzenie dokumentacji...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Odlewnia Zawiercie S.A.

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Operator Maszyn i Urządzeń

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: Obsługa autoklawów oraz rozdzielni pary; Przeprowadzenie drobnych napraw; Przeprowadzanie bieżącej konserwacji; Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie. OD...

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: H+H Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: małopolskie / Klucze

Operator obsługi i napraw urządzeń akustycznych i audiowizualnych

obsługa techniczna, obsługa imprez plenerowych; konserwacja instalacji elektrycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: uprawnienia elektryczne

Data publikacji: 2022-11-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja: małopolskie / Chrzanów