Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0980
OBOWIĄZKI:
zadania:pomocnik operatora maszyn przy obróbce drewnaprodukcja opakowań drewnianych, obróbka drewnaOferta pracy w ramach prac interwencyjnych finansowana z środków EFS RPO IV przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Podobne oferty

Operator plotera laserowego

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: biegła obsługa komputera Uprawnienia: obsługa plotera laserowego

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: małopolskie / Skała

Operator maszyn

praca na maszynach, sortowanie, załadunek towaru, rozładunek towaru, praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Operator maszyn cnc

Obsługa maszyn CNC Wymagania inne: Mile widziany kurs lub szkolenie operator maszyn CNC

Data publikacji: 2022-11-14

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza