Operator - kierowca traktora

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator - kierowca traktora
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/23/0081
OBOWIĄZKI:
Transport pomiędzy magazynem gotowych wyrobów, prace ręczne /oferta z GCP Koniecpol
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T

Miejsce pracy:

Koniecpol


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Podobne oferty

Kierowca kat. c+e

Krajowy przewóz towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Data publikacji: 2023-02-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Lokalizacja: śląskie / Trzebinia

Kierowca samochodu osobowego ze znajomością języka rosyjskiego

Przewóz pracowników do mejsca docelowego w Europie; przewóz towarów; odbieranie przesyłek firmowych w ramach przejazdu przez Europę; rozmowy telefoniczne z kierowcami i dyspozytorami ruchu w języku rosyjskim; wypełnianie dokumentów w ww. języku; kierowanie...

Data publikacji: 2023-02-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Kierowca magazynier

odbiór i dowóz towarów z hurtownii na magazyn; dokonywanie zakupów bieżących oraz dowóz ich do siedziby spółki; rozładunek dostaw; prawidłowe składowanie towarów w magazynie; dbanie o właściwy obieg dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Data publikacji: 2023-02-02

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie