Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/22/1329
OBOWIĄZKI:

zgodny ze stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, kurs opiekuna w żłobku.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

praca z dziećmi w wieku 3-6 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne: przygotowanie pedagogiczne

Data publikacji: 2022-11-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

opieka nad dziećmi,planowanie,prowadzenie pracy wychowawczej,dydaktycznej i opiekuńczej w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego,dokumentowanie przebiegu zajęć w dzienniku zajęć przedszkolaka,wspieranie rozwoju dzieci ich zdolności i...

Data publikacji: 2022-11-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

opieka nad dziećmi ,planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych,prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązujacymi przepisami,rozwijanie zainteresowań dzieci,współpraca z rodzicami i kadrą przedszkola Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...