Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Klucze
Numer: StPr/23/0011
OBOWIĄZKI:
prace remontowe i montażowe w budownictwie i przemyśle
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie. Praca wg. zleceń.

Miejsce pracy:

Klucze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

wykonywanie robót instalacyjno-montażowych instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacji, ciepłej wody. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętność montażu instalacji sanitarnych

Data publikacji: dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Monter kotłów i armatury kotłowej

Wykonuje prace związane z przygotowaniem do montażu, montażem, demontażem, kontrolą działania i regulacją urządzeń cieplnych wraz z armaturą i urządzeniami cieplno-mechanicznymi, np.: kotłów przemysłowych i energetycznych różnych systemów i typów, z...

Data publikacji: dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Montaż urządzeń sanitarnych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych, usuwanie awarii.Praca na terenie woj. śląskiego. Wymagania inne: Wykształcenie kandydatów dowolne.Mile widziane świadectwo Czeladnika w rzemiośle instalatorstwo...

Data publikacji: 2023-01-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Lokalizacja: śląskie / Siewierz