Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Klucze
Numer: StPr/22/1219
OBOWIĄZKI:

zgodny ze stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie. Praca wg. zleceń.

Miejsce pracy:

Klucze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

Monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń

obsługa maszyn elektronicznych, przygotowywanie i podawanie komponentów do montażu, kontrola jakości; praca na 2 zmiany - 06:00-18:00, 18:00-06:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętności manualne Wymagania...

Data publikacji: 2022-11-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Monter pomp ciepła

montaż pomp Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe Uprawnienia: pracodawca nie wymaga doświadczenia, jedynie chęć i gotowość do podjęcia takiego zatrudnienia, zapewnia szkolenie i przyuczenie do...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

wykonywanie prac budowlanych towarzyszących montażowi instalacji, montowanie instalacji sanitarnych,wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych instalacji sanitarnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: staż pracy minimum 1 rok,obsługa...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa