Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Miechów
Numer: StPr/22/0404
OBOWIĄZKI:
monter instalacji i urządzeń sanitarnych wod-kan, gaz, C.O.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

mile widziane umiejętności hydrauliczne

Miejsce pracy:

Miechów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Podobne oferty

Podwykonawca / Monter urządzeń pomiarowych

Główne zadania: wykonywanie prac montażowych urządzeń pomiarowych typu: wodomierze, ciepłomierze, podzielniki kosztów oraz systemów zdalnego odczytu programowanie urządzeń pomiarowych Wymagania stawiane kandydatom: prowadzenie działalności gospodarczej...

Data publikacji: wczoraj

Firma: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Montażysta Mebli

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy:...

Data publikacji: 2022-09-21

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Montażysta Mebli

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy:...

Data publikacji: 2022-09-15

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: śląskie / Katowice