Montażysta podłóg

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Montażysta podłóg
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/1311
OBOWIĄZKI:
montaż podłóg, produktów podłogowych tj. panele laminowane, panele LVT, wykładziny PCV i dywanowe, praca na terenie województwa śląskiego lub w siedzibie firmy, praca w godzinach 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

Monter/ka urządzeń (produkcja)

Zadania: Montaż elementów metalowych Czynności związane z procesem gięcia Proste prace ręczne Wymagania: Gotowość do współpracy długofalowej Motywacja oraz chęć do pracy Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub montażu Oferta: Stabilne...

Data publikacji: 2023-01-24

Firma: ManpowerGroup

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Montażysta mebli

- Montaż mebli. Rozpisywanie na formatki. Obsługa elektronarzędzi. Dojazd do klientów samochodem służbowym. Odbiór samochodem służbowym materiałów stolarskich (formatki meblowe) z hurtowni, przywóz materiałów stolarskich do stolarni, składanie mebli w...

Data publikacji: 2023-01-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Montażysta stolarki budowlanej

montaż okien, drzwi, rolet, bram itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w branży

Data publikacji: 2023-01-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja: małopolskie / Chrzanów